Atbalstītāji

Atbalstītāji

Lielākais paldies visas MOT komandas vārdā jāsaka Narvesen, kas ir mūsu lieliskais, tuvākais atbalstītājs jau no MOT pirmsākumiem Latvijā un no sirds tic MOT vērtībām un idejām.

Tāpat drosmīgs paldies jāsaka Pusaudžu resursu centra kolektīvam Lienes Dambiņas vadībā, īpaši Emīlam Ūdrim un Anetei Masaļskai, kas piekrita būt par kampaņas ekspertiem un dalīties ar medicīniskajiem un praktiskajiem padomiem.

Ikviens uzrunātais partneris ilgi nedomāja un piekrita kļūt par informatīvo atbalstītāju ne tikai reklāmas ziņā, bet arī radot īpašu saturu, kas tikai apliecina to, cik svarīgu misiju mēs kopā pildām. Podkāsti, intervijas, raksti, testi – aprīlī MOT vārds būs skaļš gan lielākajā jauniešu auditorijas radio grupā EHR grupa, gan TVNET, gan skolēnu un vecāku ik dienu lietotajā E-klasē.

Arī lielākie vides mediju uzņēmumi nedomājot piekrita mūs atblastīt: mums būs JCDecaux lieliskas vides reklāmas vietas Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās gan pieturās, gan stendos, gan digitālajos ekrānos Vecrīgā; Outdoor media mums piedāvāja bilbordu Jūrmalas šosejas malā un Kalnciema ielā; mūsu klipiņš būs redzams piecos digitālajos Visual Media ekrānos Rīgas ielās.

Lai kampaņa būtu jauniešiem saistoša, mūsu pozitīvā PR aģentūra Deep White piesaistīja lielisko radošo direktoru Māri Upenieku, kas mūsu vīziju ietērpa konceptā. Un lai visu izdomāto realizētu dzīvē, neatsverams atbalsts ir ātra un empātiska radošā aģentūra- paldies Colorart Media, ka ticat un jūtat līdzi!

Tāpat paldies pētniecei Lindai Ezerai, mūsu fotogrāfam Jānim Kanonam, vizāžistei Vendijai Eglei un drosmes pogas izstrādātājam Oskaram Ceļmalniekam.