Armands Simsons

Profesija
TV personība

MOT-ambassador
Kopš 2021

TV raidījuma "Superbingo" vadītājs, hokeja kluba "Rīgas Dinamo" tehniskais direktors, TV personība, pasākumu vadītājs, 4 meitu tētis Armands Simsons par MOT un drosmi saka:

"Par MOT trīs drosmēm un nodarbībām skolās es daudz dzirdēju no saviem bērniem. Kad mani uzrunāja kļūt par MOT vēstnesi Latvijā, man ilgi nebija jādomā – teicu jā! Es pats esmu gājis cauri jaunības gadu un jauniešu dzīves labirintiem, reizēm pat džungļiem, tāpēc šobrīd varu dalīties ar savu pieredzi cerībā, ka tā kādam var būt noderīga.

No visām 3 MOT drosmēm man vistuvākā ir drosme pateikt “nē”. Lai iekļautos jauniešu bariņā vai kādā sev tik svarīgā sabiedrības grupā, viennozīmīgi vieglāk ir pateikt “jā” daudzām lietām un noklusēt “nē”, kaut arī iekšējā balss Tevto lūdz.

Dzīve ir izaicinājumiem bagāta, jo īpaši jauniešu vecumā, tādēļ ir tik vērtīgi pievērst uzmanību brīžiem, kad Tev ir jāsaka “nē”, lai kaut kam citam, daudz lielākam, pavērtos iespēja teikt “jā”. Ja teiksi “nē” visam, tad kā gan Tu uzzināsi, kas ir Tavas lietas un kas Tev patiešām der? Protams, ir jāfiltrē piedāvātie izaicinājumi! Ja metīsies pa galvu, pa kaklu iekšā it visā, tad, visdrīzāk - apdedzināsies vai Tev aplauzīs spārnus.

Taču pats svarīgākais, manuprāt, ir nesaplūst vienotā pūlī! Būt uzticīgam sev, savām vērtībām, būt unikālai personībai. Tu vari sevi pierādīt, lai Tu esi tas, no kā iedvesmojas un kam seko! Būs labi!"

Video tapis pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstam.