Pusaudžu resursu centra speciālisti iesaka izmantot šīs mobilās aplikācijas, kas var palīdzēt ikdienā. Atrodi sev piemērotāko un iegūsti mieru!

Pusaudžu resursu centra Uzticības tālrunis

Čata galvenais mērķis ir sniegt tūlītēju palīdzību bērniem un viņu likumiskajiem pārstāvjiem, sniedzot psiholoģisko atbalstu, palīdzot risināt dažādas grūtības, kā arī sniedzot informatīvo atbalstu.

Miervidi

Audio meditācijas stresa un nemiera mazināšanai, labākam miegam un līdzsvaram, veselībai un labam garastāvoklim. Lietotne piedāvā apgūt un praktizēt apzinātības meditācijas, kuras varēsi lietot patstāvīgi savā ikdienā un Tevi pavadīs profesionāļu veidoti ceļveži meditācijas praksēm latviešu valodā.

#Neklusē

Sociāls projekts, kura mērķis ir samazināt mobinga līmeni Latvijā. Aplikācija piedāvā iespēju ziņot par pāridarījumu un saņemt profesionālu psihologa atbalstu.

Woebot

Tavs personīgais robots - “treneris”, kas uzdod pareizos jautājumus, lai Tu labāk saprastu savu emocionālo stāvokli.

Moodfit

Neatkarīgi no tā, vai vēlies labāk izprast savas jūtas, vai arī rodas trauksme, nomāktība vai augsts stresa līmenis, Moodfit ir paredzēts, lai palīdzētu Tev justies labāk.

Calm Harm

Lietotne, kas palīdz jauniešiem pārvaldīt savas emocijas un mazināt vēlmi nodarīt sev paškaitējumu.

Catch it

Palīdzēs Tev pārvaldīt jūtas, piemēram, trauksmi un agresivitāti, kā arī negatīvās domas pārvērst pozitīvās un uzlabot Tavu labsajūtu.

Happify

Lietotne, kas ietver zinātniski pamatotas aktivitātes un spēles, kas var palīdzēt pārvarēt negatīvās domas, stresu un dzīves izaicinājumus.

Superbetter

Spēle, kas veicina emocionālu izturību un mudina Tevi ieviest pozitīvas izmaiņas. Aplikācija palīdz risināt dažāda veida emocionālas grūtības.

Thrive

Palīdz novērst un pārvaldīt spriedzi un ar to saistītus apstākļus. Lietotni var izmantot, piemēram, lai atpūstos pirms pārbaudes darba, kas izraisa lielu trauksmes sajūtu.

Minddoc

Palīdzēs sekot Tavam emocionālajam stāvoklim, sniegt regulārus ziņojumus par Tavu mentālo veselību.

Headspace

Māca apzinātību caur meditāciju. Tikai dažas minūtes dienā var daudz ko mainīt.

*Visas aplikācijas pieejamas bezmaksas App Store un Play Store