Narvesen sāk labdarības akciju motivācijas nodarbību atbalstam Latvijas skolās

Drosmes trūkums ir tas, kas traucē Latvijas jauniešiem noticēt sev, izvirzīt mērķus un gūt panākumus dzīvē. Lai stiprinātu jauniešus, palīdzētu vairot viņu pašapziņu un drosmi veikt pastāvīgas izvēles, maijā Narvesen veikalos sākta ziedojumu vākšanas akcija motivācijas programmas MOT. Izvēlies drosmi! nodarbību atbalstam Latvijas skolu 7. – 9. klasēs. Aicinām iesaistīties akcijā un ziedot Narvesen veikalu ziedojumu kastītēs, lai nākamajā mācību gadā jau 1350 skolēniem būtu pieejamas mūsdienīgas, interaktīvas un iedvesmojošas motivācijas nodarbības.

“Lai gan tikko noslēdzies pirmais gads, kopš pirmo piecu Latvijas skolu skolēniem ir iespēja MOT. Izvēlies drosmi! programmā, arvien vairāk skolu izrāda interesi pievienoties. Tāpēc nākamajā gadā jau 35 brīvprātīgie treneri vadīs nodarbības 14 skolās aptuveni 1350 pusaudžiem. Un tā kā skolu interese par MOT nodarbībām turpina pieaugt, mums ir nepieciešams gan sabiedrības, gan uzņēmumu atbalsts, lai ieceres realizētu, un mēs patiešām varētu nodrošināt iespēju sākt programmu visās skolās, kas to vēlas”, stāsta MOT Latvija vadītāja Ilze Paidere Staķe. Viņa arī uzsver, ka programmas mērķis ir kļūt pieejamiem visu Latvijas novadu skolu jauniešiem.

Uzņēmums Narvesen ir kļuvis par iniciatoru un lielāko atbalstītāju Latvijas skolu jauniešu motivācijas programmai MOT. Izvēlies drosmi! Katrīne Judovica, Narvesen Baltija vadītāja aicina arī citus uzņēmumus un sabiedrību iesaistīties akcijā: “Mēs ticam, ka drosme, atbildība un rūpes par apkārtējiem ir vērtības, kas šķiet svarīgas ne tikai mums kā uzņēmumam, bet arī visiem Latvijas iedzīvotājiem, tāpēc aicinām visus Latvijas iedzīvotājus atbalstīt šo mūsu jauniešiem tik svarīgo programmu, kas bagātinās esošo skolu piedāvājumu, audzinot vērtības un prasmes, kas ne vien bruģēs jauniešu ceļu uz panākumiem nākotnē, bet arī padarīs Latviju par labāku vietu, kur dzīvot.”

35 treneru vidū ir gan profesionāli skolotāji, gan brīvprātīgie citu profesiju pārstāvji. MOT idejas guvušas atbalstu arī vairāku uzņēmīgu, Latvijā pazīstamu cilvēku vidū, kuri ar savas dzīves un pieredzes stāstu vēlas iedvesmot jauniešus, piemēram, aktīvi MOT vēstneši ir Toms Alsbergs, Agnese Pastare, Vestards Šimkus, Renārs Zeltiņs, Gacho, Kārlis Bardelis u.c.