Jaunie MOTivatori pieņem izaicinājumu

Motivātori

Pirms neilga laika aizvadījām divas spraigas un drosmes pilnas dienas, kad MOT Latvija vadītāja Ilze un MOT treneri – Krista, Anna un Kārlis apmācīja krietnu pulku Jauno MOTivatoru – astoto klašu līderus no deviņām Latvijas MOT skolām.

Jaunie MOTivatori ir jaunieši ar patiesu gribu un spējām mainīt savas skolas jauniešu paradumus. Viņu uzdevums būs vadīt MOT nodarbības savu skolu sestklasniekiem.

Apmācību laikā jaunieši tika aicināti apdomāt un apzināties savus mērķus, sapņus un ceļu uz to īstenošanu, kā arī pievērst vairāk uzmanības videi, kurā rit viņu ikdiena, klases kultūrai un tajā valdošajām vērtībām. Bieži mēs zinām, kā būtu labāk un pareizāk, taču mums trūkst drosmes un reālu instrumentu, lai vēlamo pārvērstu par esošo. MOT piedāvā trenēt konkrētu rīcību, lai padarītu mūsu ikdienu jēgpilnāku un rūpes par savu un apkārtējo labsajūtu atrastos veselīgā līdzsvarā.

Ir prieks un gandarījums saņemt ziņas no MOT skolām, kur Jaunie MOTivatori jau uzsākuši vadīt MOT nodarbības. Lai izdodas!

*Apmācības notika ar Rīgas domes finansiālu atbalstu Izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotā projektu konkursa “Jaunatnes organizāciju kapacitātes stiprināšana” ietvaros.